ČEKO IMPORT a.s. - 25 let na trhu

Vítejte na stránkách společnosti ČEKO IMPORT a.s. Již 25 let jsme zodpovědný a spolehlivý dodavatel digestoří, ventilační techniky a řady dalších elektrospotřebičů do Vašich domácností.

Na našich stránkách najdete jednu z nejširších nabídek digestoří na českém  trhu. Vždy jde o trendové digestoře s vysokým výkonem a velmi příznivou cenou.

Dále se zde nachází ventilační technika – velmi spolehlivé ventilátory do Vašich domovů, designové ventilátory pro výjimečné interiéry i ventilátory, pro které nejsou problémem ani delší odtahová potrubí.

Nabízíme i sanitární a hotelový program – osoušeče rukou, fény a další vybavení pro hotely, penziony a restaurace.

Vše, co děláme, činíme s cílem poskytovat Vám – našim zákazníkům služby na co nejvyšší úrovni, s maximem informací pro Vás a nabídnout Vám ty nejlepší možné ceny. Výrobky jsou hlavně technika, když  technika náhodou nefunguje, tak vzniklý problém řešíme – v co nejkratších termínech a za naše peníze, prostě pro Vaši maximální spokojenost.

Za dobu naší existence jsme na českém trhu prodali již přes půl milionu výrobků. Převážná většina zboží je stále skladem. Objednávky přijaté do 11.00 hodin dodáváme do druhého dne.

Přejeme Vám příjemný nákup.

Váš tým ČEKO IMPORT a.s.

Prohlédněte si naše kanceláře:

Kontaktujte nás

Technická podpora:
+420 491 523 763
(Po – Pá, 8.00 h – 16.30 h)

Mám dotaz:
dotaz@cekoimport.cz

Přihlášení / odhlášení k novinkám

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

Dopravci


Dopravci


Nad 4.000,- Kč bez DPH 
(4.800,- Kč s DPH) DOPRAVA ZDARMA

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás i na MALL.CZ