Energetické štítky na kuchyňské odsavače par (5.1.2015)

Evropská legislativa nám do nového roku 2015 uvedla v platnost Nařízení Evropské komise č. 65/2014, které se týká kuchyňských digestoří. Ty jsou tak nyní posuzované stejně, jako např. ledničky, které běží 24 hod. v kuse nebo jako pračky, které mají energeticky náročný ohřev vody.

 

Digestoře však jsou zařízení, která běží jen po omezenou dobu a to hlavně o víkendech. Provoz digestoře tak finančně představuje měsíční náklad v řádu desetikorun ...

 

Zavedení tohoto nařízení vnímáme, obdobně jako i další výrobci a dovozci digestoří, jako jednu z absurdit evropské legislativy. Požadavky tohoto nařízení budeme plnit v plném rozsahu, ale rádi bychom naším zákazníkům a odběratelům dali jasný signál, že nemá příliš velký smysl dávat přílišný význam energetickým štítkům, ale spíš se soustředit na opravdu klíčové hodnoty digestoří, jako je design digestoře, užitné vlastnosti ve vztahu k ceně produktu, kvalita prodejního i poprodejního servisu, zajištění záruk, atd. Takovéto hodnoty mají, podle nás, daleko větší váhu, než písmenko na energetickém štítku.

Kontaktujte nás

Technická podpora:
+420 491 523 763
(Po – Pá, 8.00 h – 16.30 h)

Mám dotaz:
dotaz@cekoimport.cz

Přihlášení / odhlášení k novinkám

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

Dopravci


Dopravci


Nad 4.000,- Kč bez DPH 
(4.800,- Kč s DPH) DOPRAVA ZDARMA

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás i na MALL.CZ