Certifikované čističky vzduchu pro boj s COVIDEM (24.9.2022)

Dovolujeme si Vám představit zcela novou řadu produktů v naší nabídce. Jsou velmi výjimečné svou účinností proti všem virům a jako jediné jsou odzkoušeny a mají certifikaci i přímo na likvidaci koronaviru, který způsobuje nemoc COVID-19.

CATA Purifyer NONVIRAIR je řada unikátních antivirových čističek vzduchu. Díky technologii NONVIRAIR dokáže tato čistička nejen vyčistit vzduch od všemožných zápachů, chlupů, pylů nebo prachu, ale jako jediná čistička vzduchu na světě, především dokáže zlikvidovat veškeré viry, včetně koronaviru. Tato funkce byla nejen testována a odzkoušena, ale získala mezinárodní certifikaci polytechnické univerzity v Katalánsku.

A jak vlastně technologie NONVIRAIR funguje? Tato jedinečná technologie dokáže, působením vysokoenergetických částic, měnit stav hmoty, a tak přeměnit molekuly ve vzduchu. Nejedná se tedy o pouhé vyčištění vzduchu, ale o úplné zničení látek a virů, které se ve vzduchu objevují. To vše bez jakéhokoliv použití chemických produktů a dalších nákladů.

Kromě výše zmíněného obsahuje CATA Purifyer NONVIRAIR i další tři stupně čištění, včetně filtrace přes filtr HEPA H13, který vynalezla NASA na ochranu astronautů před nebezpečnými částicemi. A díky programu sterilizace dokáže od těchto nečistot a virů vyčistit nejen okolní vzduch, ale také veškeré povrchy, zdi nebo oblečení.

Nejprve se tedy vzduch vyčistí na předfiltru, kde se odfiltrují vlasy, prach a alergeny ze zvířat, následuje jednotka s technologií NONVIRAIR, která zničí viry a poté filtr s aktivním uhlím, který zlikviduje pachy, výpary a chemické a jiné znečišťující látky. Zbylé nečistoty odstraní poslední stupeň filtrace s HEPA H13 filtrem.

Ovládání této čističky je intuitivní. Může fungovat jak v ručním režimu, tak v režimu automatickém. Sama si vyhodnocuje kvalitu vzduchu a vše ukazuje nejen na displeji, ale také zbarvením svého podsvícení. Dá se ovládat i pomocí Bluetooth připojení.

Nabízíme tři varianty:

  • pro prostory do 30 m² (vhodné pro byty, domy, hotelové pokoje a podobné prostory)
  • pro prostory do 60 m² (velké pokoje, kanceláře, čekárny, menší ordinace a podobné prostory)
  • pro prostory až 120 m² (velké kanceláře, nemocnice, školy, restaurace, fitness centra a podobné prostory)

Certifikace účinnosti (testována speciálně na koronavirus) - Mezinárodní Polytechnická univerzita v Barceloně
Certifikace provozní bezpečnosti - laboratoř VDE v Německu
Certifikace elektrické bezpečnosti a EMC kompatibility - Applus

Klikněte zde a dozvíte se víc!

Kontaktujte nás

Technická podpora:
+420 491 523 763
(Po – Pá, 8.00 h – 16.30 h)

Mám dotaz:
dotaz@cekoimport.cz

Přihlášení / odhlášení k novinkám

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

Dopravci


Dopravci


Nad 4.000,- Kč bez DPH 
(4.800,- Kč s DPH) DOPRAVA ZDARMA

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás i na MALL.CZ